Firma Aster została założona w 2001 roku w Gdańsku. W ciągu ponad piętnastu lat istnienia wytrwale budowaliśmy naszą pozycję na rynku usług związanych z praniem dywanów, wykładzin, tapicerek i obić. Był to czas intensywnego rozwoju firmy, nabywania niezbędnego doświadczenia oraz budowania zaufania wśród naszych klientów. Wytrwale poszerzaliśmy wachlarz usług oraz obszar na jakim działamy. Półtorej dekady było dla nas również czasem zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności. Pomimo tylu lat  obecności na rynku wciąż staramy się nadążać za trendami obowiązującymi w naszej branży. Wszystko to po to, by nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług.

Aktualnie jesteśmy jedną z wiodących firm świadczących tego typu usługi w rejonie Trójmiasta. Oprócz Gdańska, Gdyni i Sopotu działamy również w sąsiednich miastach np. Rumia, Reda, Wejherowo, Pruszcz Gdański oraz w ich okolicach. Naszymi klientami są nie tylko odbiorcy indywidualni, ale również klienci instytucjonalni (hotele, biura).

W najbliższej przyszłości chcielibyśmy utrzymać dynamiczny rozwój firmy oraz poszerzać grono zadowolonych klientów. W dalszym ciągu będziemy się starali żeby nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie.